giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze


bieszczady


opony
 

Cetniewo - noclegi, ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Jastrzębia Góra , ul.Kistrów

Opis:

Osoba prowadząca Rafał 792306363.
Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o
pow . 781 m2 ,w odległości 400m od morza, przy ulicy Kisterów .
Bardzo dobra propozycja na mały hotel , pensjonat , dom jednorodzinny .
W okolicy ul. Rozewskiej łączącej Władysławowo z Jastrzębią Górą. Teren z widokiem na latarnię morską w Rozewiu. Latarnia liczy sobie 33m, wewnątrz znajduje się Muzeum Latarnictwa które warto zobaczyć. Ukazuje się tam historia latarni morskich i znaków nawigacyjnych. Latarnia to doskonały punkt widokowy na morze oraz na najbliższą okolicę. Tuż obok latarni można zobaczyć obelisk Gwiazda Północy - jest to symbol najbardziej wysuniętego na północ punktu linii brzegowej Polski.
Okolica dająca wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, kilka minut spacerem do pięknej, piaszczystej plaży, blisko do lasu jak i do centrum Jastrzębiej Góry.
Działka leży na terenie otuliny Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Występują tu wszystkie typy brzegów morskich, charakterystyczne dla południowego Bałtyku - klifowe (z malowniczymi wąwozami), wydmowe i niskie wybrzeża zalewowe. Z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ( uchwała nr XVIII/144/96 z dnia 16 lutego 1996r) wynika, że działka wchodzi w skład terenu przeznaczonego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub pensjonatową z dopuszczeniem nieuciążliwych usług (kompleks urbanistyczny oznaczony symbolem M-2). Nieprzekraczalna wysokość zabudowy - 2,5 kondygnacji, nie wyżej niż 7m do okapu, procentowy wskaźnik powierzchni zabudowy do powierzchni działki maksymalnie 20%, powierzchnia działki biologicznie czynna min 60%, kąt nachylenia dachu 35%-45% obustronnie symetryczny. Ustala się zabezpieczenie potrzeb parkingowych na terenie własnym działek w zabudowie pensjonatowej min. jedno miejsce parkingowe na jeden pokój gościnny, w zabudowie usługowej zgodnie z wytycznymi projektowania ulic. Działka niezabudowana
Cena 350 zł /m2
.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, Jan Sobotkowski, nr licencji 1339. Informacje i prezentacja Rafał 792306363.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Brandt SA
E-Mail: rafal.maik@nieruchomosci.net

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 135
Dodane: 2011.06.17
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj